Gdzie pasują meble z rattanu

Osoby interesujące się urządzaniem wnętrz z pewnością zauważyły nową tendencję – od pewnego czasu szalenie popularne są meble z rattanu. Rattan to naturalny materiał, z którego można wykonać niezwykle lekkie wizualnie meble i dodatki, takie jak na przykład lampy czy ramy do luster. Kilka lat temu z rattanu głównie wykonywano meble na taras i balkon. Teraz wszystko się zmieniło, a rattan dosłownie wszedł pod strzechy i świetnie się tam rozgościł.

Stolik rattan


Gdzie zatem pasują meble wykonane z tego naturalnego materiału? Rattanowe meble wyglądają fantastycznie we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Pasują do pomieszczeń w jasnych naturalnych barwach, w którym zastosowano też inne naturalne elementy, takie jak na przykład kamień i drewno, skóra czy wiklina. Rattanowy stolik kawowy to teraz jeden z najmodniejszych dodatków do wnętrza. W ofertach sklepów z dodatkami pojawiają się również bardzo ładne meble dedykowane do pokojów dziecięcych. Warto zwrócić na nie uwagę, szczególnie jeżeli w najbliższym czasie planuje się urządzanie pokoju dla malucha. https://horecaservice.pl/event/1033-stolik-rattan-54x54cm.html

Dodatki wykonane z rattanu


Hitem są nie tylko meble z rattanu, ale również dodatki wykonane z tego naturalnego materiału. Jeżeli ktoś nie chce zbyt dużo rattanu w swoim domu, może postawić na przykład na lustro w ozdobnej ratanowej oprawie. Ze względu na coraz większy wybór tego typu dodatków, można kupować je w naprawdę bardzo przystępnych cenach.

About

You may also like...

Comments are closed.