Jak podawać owoce?

Uroczyste przyjęcie nie może się obejść bez owoców. Jak je podać, by stały się one nie tylko zdrowym przysmakiem, ale i ważną dekoracją stołu?

Patery na owoce


Najpopularniejszym dodatkiem dla tych, którzy chcą w ciekawy sposób podawać jabłka, banany czy pomarańcze, jest patera na owoce Nowoczesna forma takich naczyń sprawia, iż dają nam one wiele możliwości, a szeroki asortyment sprawia, że do każdego wnętrza znajdzie się dobre rozwiązanie. Jednych skuszą nowoczesne materiały i intrygujące wzornictwo, dla innych najlepszym rozwiązaniem będzie szklana na owoce patera, utrzymana w tradycyjnej formie. Patery 3-poziomowe to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą podać dużo różnych owoców lub w jednym naczyniu wyłożyć i owoce, i ciasta. Inną opcją są pojemne patery ze szklanymi kloszami – oto rozwiązania, na które warto postawić. Takie naczynie świetnie sprawdzi się w czasie spotkań w ogrodzie, gdy ochrona przed owadami stanie się równie ważna, jak sposób podania słodkich przysmaków.

Jeśli nie patera, to co?


Alternatywą dla szklanych pater na owoce mogą się okazać ozdobne kosze, w których można tworzyć ciekawe kompozycje z owocami w roli głównej, oraz misy, które również świetnie się sprawdzają jako naczynia do podawania owoców. Wszystkie te akcesoria mogą sprawić, iż stół będzie zachwycał nie tylko swą zawartością, ale i swym wyglądem. I tu wybór jest szeroki, a ciekawe wzory takich naczyń sprawiają, iż mogą się one stać wspaniałą ozdobą każdego wnętrza.

About

You may also like...

Comments are closed.