Organizacja spotkania integracyjnego w pracy

Spotkania integracyjne w miejscu pracy, to obecnie standard i właściwie każda szanująca się firma, organizuje tego typu imprezy, dla swoich pracowników. Faktem jest, że zgrany zespół to bardziej efektywny zespół, który potrafi ze sobą współpracować podczas realizacji wspólnych projektów. Spotkania integracyjne mają więc o wiele większe znaczenie, niż mogłoby się wydawać.

Jedzenie na spotkaniu

Jedzenie jet chyba nieodłącznym elementem takiej integracji. Najlepiej w końcu rozmawia się z pełnym żołądkiem i dodatkowo pełnym kieliszkiem. Jeżeli decydujemy się na organizację takiego spotkania w miejscu naszej pracy i są to tego odpowiednie warunki, warto pomyśleć o zamówieniu catering service – http://horecaservice.pl/oferta/horeca-service-catering/. Dzięki temu obsługa cateringowa dostarczy nam jedzenie na miejsce, tak, ab było ciepłe i o odpowiedniej porze. Zaletą catering service w porównaniu do restauracji, jest właśnie możliwość spotkania się w miejscu pracy i rozmowy w ograniczonym gronie — bez świadków, którymi mogliby być inni goście restauracji.

Dodatkowo dzięki sprawnej obsłudze cateringowej, wszystko będzie dostarczone i podane tak, jak powinno.

Dobre trunki

Oprócz jedzenia przydadzą się oczywiście dobre trunki. Warto pomyśleć także o wynajęciu specjalnego barmana, który zapewni podczas trwania spotkania drinki na najwyższym poziomie. Oczywiście warto najpierw dowiedzieć się, czy kierownictwo naszej firmy wyraża zgodę na organizację takiego przedsięwzięcia.

About

You may also like...

Comments are closed.