Pomysły na prezent do domu – kostkarka do lodu

Sprzęt kuchenny to świetny pomysł na prezent dla osób, które np. niedawno wprowadziły się, wzięły ślub bądź na inną, większą okazję (święta, urodziny). O ile wszyscy mają mikser czy toster, o tyle oryginalnym pomysłem będzie maszyna do lodu. Może okazać się ona niezwykle użyteczna. Pomysły na prezent do domu – kostkarka do lodu. Komu przyda się taki upominek?

Maszyna do lodu – dla dużych rodzin/mieszkań, w których mieszka kilka osób

Maszynka do lodu z pewnością ucieszy duże rodziny. Jeśli w domu jest kilka osób, w ciepłe dni każda z nich przecież pije wodę, sok czy napój gazowany. Do takich napojów znakomicie pasują 3-4 kosteczki lodu, ale po kilku porcjach lód się kończy i na resztę nie wystarczy. Kostkarka rozwiąże ten problem. Urządzenie wytwarza lód na bieżąco, więc nigdy nie powinno go zabraknąć. W ciepłe dni może pracować praktycznie cały czas, a w chłodniejsze należy wyłączyć maszynkę i schować ją na strychu czy w szafce. Taki prezent posłużyć może naprawdę wiele lat, jeśli dba się o niego i używa zgodnie z jego przeznaczeniem.

Kostkarka dla fanów drinków oraz osób towarzyskich

Kostkarka do lodu będzie też świetnym pomysłem dla osób, które uwielbiają robienie drinków i próbowanie nowych przepisów. Do prawie każdego koktajlu (z wyjątkiem tych na ciepło czy grzanego wina) potrzebny jest lód. Niektórych przepisów wręcz nie da się wykonać bez niego. Maszynka wytwarzająca lód będzie więc bardzo praktycznym elementem minibaru barmana!

Podobnie jest z duszami towarzystwa, które mają gości nawet kilka razy w tygodniu. Zawsze muszą im podać coś do picia, a w cieplejsze dni nie ma nic lepszego niż orzeźwienie chłodnym napojem. Na imprezie, na której jest sporo osób, kostkarka będzie zbawieniem – nie będzie trzeba stale dokupować woreczków na lód ani jechać po lód do sklepu w środku przyjęcia.

About

You may also like...

Comments are closed.