Wyciskarka do soków kuvings c9500 – zastosowanie

Źródło zdjęcia Zdrowe i Markowe

Wyciskarka do soków kuvings c9500 to najnowszy model wyciskarek pochodzących z tejże firmy. Jest udoskonalony i niezawodny. Dostępne są urządzenia w trzech kolorach: srebrnym, bordowym i białym.

Wyciskanie soków

To niezwykle przydatne i funkcjonalne urządzenie, składające się z dzbanka na sok, kuwety na odpady oraz otworu na warzywa i owoce, z których wyciska się sok, ma obecnie jedną dużą zaletę. Mianowicie otwór ma średnicę, która wynosi 7,5 centymetra. Dzięki temu sok można wykonać zdecydowanie szybciej – produktów nie trzeba nadmiernie kroić i rozdrabniać, oraz ich umieszczanie w urządzeniu jest łatwiejsze niż kiedyś. W czym tak dokładnie pomaga tak duży otwór:

– sok można wyciskać z owoców niemal w całości, czasem nawet bez konieczności ich krojenia (może być to zarówno miękka pomarańcza, jabłko, jak i twardy granat),
– warzywa także nie wymagają krojenia, do wyciskarki można wkładać marchew, buraka, a nawet selera,
– wyciskać da się także różne zioła i rośliny zielone, takie jak: natka pietruszki, szpinak, jarmuż, czy pokrzywy wiosenna.

Jak więc widać sok powstały w wyciskarce do soków kuvings c9500, może powstawać praktycznie ze wszystkiego, co przyjdzie nam na myśl, a wygodny i duży otwór znacznie ułatwi cały proces.

About

You may also like...

Comments are closed.